Po tylu latach odrabiania strat związanych z nieudanym podbojem Europy nastał dobry czas. Przy takich zyskach przejęcie HCz. to tylko kwestia czasu. !!! Kurs akcji też powinien poszybować dużo do góry. Jestem ciekawy jaki będzie komentarz prezesa i dalsza strategia firmy.