???
Właśnie skończyła się produkcja akcji. Teraz może być tylko skup i umorzenie.
Przychody w 2Q będą wyższe przynajmniej o 100 mln PLN a to oznacza, że po półroczu spółka może mieć 100-110 mln PLN zysku netto.
Kasowo spółka może wykazać zerowe zadłużenie netto więc jakie nowe akcje ?
Dywidenda 10 gr. to przy obecnym kursie ponad 3% czyli 3x więcej niż na promocyjnych lokatach bankowych. W przyszłym roku może to być nawet 30-40 gr.