W I kwartale.zysk 45mln. Ceny stali cały czas w górę. II kwartał jeszcze lepszy, do tego perspektywy - rekompensaty za prąd i podatek od importu stali, do tego perspektywa dywidendy. Jakie są zagrożenia dla spółki. Ja nie widzę. Chyba, że fundusze, fundusze, które chcą kupić tanio :)))