Dnia 2017-10-10 o godz. 22:01 ~src napisał(a):
> chodziło długo koło 0,40. dzisiaj patrzyłęm w arkusz i zdawał sie pustawy. teraz wiem dlaczego. Stawiam na zmiane trendu. powoli systematycznie do góry. jutro nie zdziwie sie jak zobaczymy 0,50
jutro może tak ale po jutrze znowu 40gr buhahah tutaj 16mln kontrakt nie potrafił podciągnąć na z 1zł na stałe
a co to 1mln zł kontrakt jutro max 18% i zjazd na 5% na koniec dnia