Nie jestem jakimś hura optymistą jak niektórzy na forum ale jeśli nie dojdzie do jakiś nieprzewidzianych wydarzeń jak jakaś afera związana z bosiem kolejna emisja :D albo jakieś info o podziale banku albo jego braku, to po publikacji rekordowego raportu rocznego widzimy się przy 10 złociszach ;)
Pozdrawiam cierpliwych