Dnia 2026-06-22 o godz. 22:23 ~Silesia napisał(a):
> Czy bez zgłoszenia wpuszczą mnie na walne ?
> Trochę przespałem sobie termin zgłoszenia .
> Jeśli była by szansa to pod powiedzie .
jedź na spontanie, jak się skończy to załapiesz się na kanapki i koniecznie zabierz czapkę z daszkiem, bo gorąc, a to może być gdzieś na polu ;)) w ramach promocji polskiego krajobrazu