Tutaj poważnych ludzi prawie nie ma, większość to trole zniechęcające do zakupu akcji, taka ich robota.
Na Mercator kiedyś się działo dokładnie to samo .
Wyśmiewali mnie, że gumowe rękawiczki kupuje po 50 zł, a później kurs 650 .
Sektor Bumecha to sektor wymagający czasu, a nie ESpI i za tydzień jego realizacja. Dobrze o tym wiedzą i dlatego łatwo jest odebrać akcje zniecierpliwionym
Pozdrawiam i życzę wszystkim gojom ogromnych zysków