I trzymam nadal bo jaskulki albo kukulki dobra nowine niosa ze brastunio jak odpali to od razu bede mial biliony miliardow i wtedy zabiore moja dziewczyne dzesike na wywczas do samej hiszpanii slbo innej portugalii i bedziemy popijac drinki kolorowe i smiac sie z tych co sprzedali bo im tak naganiacze na forumach pisali ciagle ze to niewypal ale teraz prezes wie co robi prezes zabral sie do oracy zeby wytrwali mogli liczyc zyski