Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,43 zł , zmiana od tamtej pory: -2,47%

Re: Jednak podaż

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-05-19 o godz. 09:53 ~jj napisał(a):
> Dnia 2025-05-19 o godz. 09:40 ~Zdziwienie napisał(a):
> > To aż niewiarygodne co z tym kursem robią nje sądziłem że powrót w kierunku 2.00 będzie możliwy ale dzisiaj już nie mam takiej pewności
>
> Może do niektórych dotarło, że jak dopuszczą m.in. serię F do obrotu, to pojawi się podaż 1 500 000 akcji kupowanych po1,00 PLN.

Pytanie zasadnicze, która z tych 5 osób fizycznych i 1 os. prawnej skusi się na monetyzację zysku? Jeśli MDRa nie będzie przed dopuszczeniem akcji do obrotu podaż może być niewielka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOSHI 1,28% 2,37 2025-10-10 13:57:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.