Ziz nie warto się tu produkować. Od upadku po premierze każdy kto zwiastuje tu spadki jest trolem. Za pół roku nadal będzie tu to samo. Kurs między 12-16 zł.
Minifund chyba jeszcze jakoś obiektywnie patrzy na pewne sprawy ale on to już chyba grubo ponad 500k tu wpakował więc niedługo dostanie rozstroju nerwowego.