Dnia 2019-01-25 o godz. 16:05 ~Steamapp napisał(a):
> Sory ziz ale mają lock up poza Rockbridge. Poczytaj w informatorze....ale Ty przecież o tym wiesz bo już to pisaliśmy. Szkoda nie podejrzewałem Cię o trolowanie.
> A uczesniczenie tym bardziej pokazuje jak poważnie podchodzi się w CFG do zarządzania......dobrze ze mamy zmiany.
Napisałem raczej wyraźnie: "ciekawe, czy INNI duzi nie zaczną ..." więc nie trollowałem na temat tych, których wymieniłem a więc nie o akcjonariuszach z lock up.