Dnia 2019-01-25 o godz. 16:05 ~Steamapp napisał(a):
> Sory ziz ale mają lock up poza Rockbridge. Poczytaj w informatorze....ale Ty przecież o tym wiesz bo już to pisaliśmy. Szkoda nie podejrzewałem Cię o trolowanie.
> A uczesniczenie tym bardziej pokazuje jak poważnie podchodzi się w CFG do zarządzania......dobrze ze mamy zmiany.
Zgadza się sorki! - pisaliśmy, wiem!
Chodzi mi o to, że nikt z ponad 5% udziałowców się nie pofatygował;
Wychodzić mógłby Rockbrige i ci poniżej 5% którzy - fundy - też mogą mieć troszkę zakumulowane.
Nie trolluję ale kurs leci więc od tego mojego wpisu na początku wątku podaż narasta