Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,00 zł , zmiana od tamtej pory: -19,00%
Te kursy dzisiaj po 40 pln to nie ja. W sumie sprzedałem w od początku lutego 2,4 k w cenach 42 - 48.
To bez sensu dalej... kurs spada. Po 30 zł sprzedać wszystko - to nie sztuka. Tylko po co ? To dobra spółka, z przyszłością. Moje obawy co do ewentualnej bessy na świecie znacznie się zmniejszyły Tak jak pisałem, pakiet pomocowy w USA na 1,9 bln $ klepnięty, w drugim półroczu wchodzą pakiety pomocowe Unii / fundusz odbudowy /. Tak więc liczę na dobrą koniunkturę w tym roku na gpw . Jeśli NWO nie zrobi kolejnego kryzysu powinno być dobrze. Jak ktoś ma więcej to najlepiej chyba zakopać do końca roku, ja chyba też tak zrobię.
Moje oczekiwania co do BIP na ten rok : zysk netto 8 - 10 mln ( może nie będzie takich kosztów wynagrodzeń - 3 mln w tym roku )
maximum roczne kursu 80 - 90 pln , poza tym przydałaby się dywidenda w tym roku, liczę
na 0,6 pln brutto na zachętę :) . Skoro w zeszłym roku płacili 0,33..
Jakie jest Wasze zdanie. Czy to jest realistyczne ?
Towar w sklepach jest, nawet u mnie na wsi. Kasze eko, płatki owsiane i takie tam różne...
Pozdro

• jazz Autor: ~chyba
  • Re: jazz Autor: ~Mraptor
  • Re: jazz Autor: ~jazz
  • Re: jazz Autor: ~to
  • Re: jazz Autor: m.post
  • Re: jazz Autor: ~obserwator
  • Re: jazz Autor: ~obserwator
  • Re: jazz Autor: ~John
  • Re: jazz Autor: m.post

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 1,25% 32,40 2021-10-25 16:15:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.