Dnia 2016-05-09 o godz. 23:35 ~mi napisał(a):
> 14 już było Januszku i to 2 x. kup żyroskop bo nawet horyzontu nie potrafisz odnaleźć.
Liczyłem wtedy że odbije ale jak gruby zaczął sypać to niestety rezygnuję, Lepiej późno niż wcale i jeszcze o emisji mi sie przypomniało to wolę nie ryzykować jak gruby wali w rynek