Dnia 2016-05-09 o godz. 22:59 ~Sand napisał(a):
> EWAKUŁACJA! CZY UDA NAM SIĘ JUTRO UCIEC CHOCIAŻ PO 5 GRONI? Czy spadki zatrzymają się na 7 gr? [ZOBACZ MEMY]
Zapomniałem że jeszcze emisja będzie , 84miliony, ja tam uciekam, widząc dzisiejsze wywalanie to nie ma co