Mfood wygląda na niedowartościowany (C/Z podobny do tego co u nas) ale tam większa sezonowość. Mogą być słabe wyniki za drugi kwartał. Do tego mają ponad 4 razy większe zobowiązania, jednak wydaje mi się że można skubnąć to na jesieni bo pisali o nowych kanałach dystrybucji miodu i za 1 kwartał 2026 pokazali solidne zyski