Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Jakiego brokera wybrać?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-04-05 o godz. 00:47 ~katek napisał(a):
> Chciałbym pograć małą kwotą pieniędzy (mam tutaj na myśli otwieranie pozycji po 100-200 złotych).

Z takimi kwotami to w grę wchodzą tylko mikroloty. Wiem , że bossa fx ma mikroloty.