Forum Forex +Dodaj wątek

Jakiego brokera wybrać?

Zgłoś do moderatora
Chciałbym pograć małą kwotą pieniędzy (mam tutaj na myśli otwieranie pozycji po 100-200 złotych).
Polecajcie coś o niskich prowizjach, niskich minimalnych depozytach, coś w miarę uczciwego. :)