O tym że na fali wzrostow przez 2-3 dni slabe rece kupowalo akcje a jak sie okazalo ze dalej bez infa rosnac nie moze i na tablicy pokazal sie czerwony kolor a w oczach strach to poszła lawina mocno bujalo wiec sporo osob pewnie nie jedno krotnie obrucilo akcjami w ciagu jednego dnia i wszło jak wyszło gdyby ktoś sprzedawał wczoraj bo mialby inf. na temat jakiegos nie powodzenia to czemu juz dzisiaj nie podaliby infa chocby po sesji ? z prostego powodu do podpisania umow ani fiasku rozmow jeszcze nie doszło. no chyba ze dzis w późnych godzinach.