Starzy wyjadacze akcje nadal maja w tym i ja czekamy cierpliwie w milczeniu. Jesli chodzi o brak infa to wedlug mnie to prawdopodobnie wyglada tak... ktoryś z podmiotów ( bo ja wynika z komunikatow depend nie jest sam ) ma jakies opoznienia z papierami i podpisanie umow sie obsunelo ze poslizg jest maly moze 1 dniowy to odpuscili sobie pisanie komunikatow bo wiedzą ze lada chwila beda mogli podac ten wlasciwy. Inne mozliwosci nie trzymaja sie kupy gdyby cos poszlo nie tak musieliby o tym podac komunikat z reszta nie mieliby powodu zeby tego nie robic podobnie gdyby wszystko bylo juz dograne. Opoznianie infa z powodów np koledzy musza najpierw wyskoczyc albo sie obkupic nie wchodzi w gre czemu ? Bo w takim wypadku dzisiaj obroty bylby kilkakrotnie wieksze a nie marne 200 tysi w tym pewnie wieksza polowa drobnicy. Pozostaje czekac do jutra. Pozdrawiam