O tym, że Ci co mysleli że kolejny dzien bedzie +30 lub wiecej widzac że nici z tego po prostu realizowala zyski.
Ci ktorym zalezalo na zbiciu kursu solozylo do tego i kurs wrocil do poziomu sprzed wibicia.
Jeśli okaze się lipa to podajac nieprawdziwe informacje spolka moze miec problem z prokuratorem wiec w ta wersje raczej watpie.