Dnia 2020-02-27 o godz. 23:39 ~Glapa napisał(a):
> Dnia 2020-02-27 o godz. 22:07 ~mad napisał(a):
> > Jak teraz patrze na sp500 to Ci zazdroszcze ze sprzedales
>
> Jak Cię to pocieszy...55% mojego portfela ma 30% straty ...i zapewne jutro będzie więcej:(
> Cóż nie sprzedaje ze stratą dobry spółek, taka moja zasada po latach wypracowana.
A już teraz 100% bo 45% uratowałem. Spojrzałem właśnie...loł...nie patrzę więcej czekam na lato:)))może KW wykończy:)