Dnia 2020-02-27 o godz. 22:07 ~mad napisał(a):
> Jak teraz patrze na sp500 to Ci zazdroszcze ze sprzedales
Jak Cię to pocieszy...55% mojego portfela ma 30% straty ...i zapewne jutro będzie więcej:(
Cóż nie sprzedaje ze stratą dobry spółek, taka moja zasada po latach wypracowana.