A ja jednak się ewakuowalem na zamknięciu...24% zysku...3lata biorę to i patrzę co dalej.
Firma zaj...eb....ista, na pewno wrócę ale po zawierusze....
nie mnie leszczem nawet nie jestem, więc mozę sie myle...
co mnie skłoniło...
1. ponoc zmutowa gnoj....ek w USA i jakiś gościu w Kalifornii ciężko to przechodzi/mlody, w sile wieku.../ gdzies mi nagłówek na Bloombergu z rana smignął
2. Włochy juz nie opnują sytuacji...a i tak byli zagrożeniem dla strefy EUR... ie wiem jak się to zakończy.
Moja opinia plus tylko proszę pamiętać
Najwyżej perełkę odkupie za 50:)
Powodzenia!!!