W pelni masz racje!
Moldawia to nie problem bo jak wspomnilem Putin am swojego czlowieka w Moldawii i nie tknie jej dopoki ten czlwoiek tam jest a nie zanosi sie aby bylo inaczej!
Nawe duza wiekszosc Moldawian che do Rosjiale to co maja im wystrcza!
Natomiast problemmem jest noble,i nieruchomosc!