Ponad 4... chyba jestem szalony, bo nadal myślę by się tym nachapać... może jeszcze będzie taki dzień, że bezpowrotnie strzeli o 1-2 zł w górę, ale kiedy to będzie... ? W grudniu chyba czeka nas jeszcze psychologiczna informacja o sprzedaży lub jej rozpoczęciu?