akurat nie tym razem. Poszukaj w raportach. Zysk netto jest w tym przypadku mocno wrażliwy na obowiązkową wycenę zapasów którą nikt nie handluje ale trzeba mieć i trzeba wyceniać. Dlatego też, ta skorygowana EBITDA jest zawsze dla UNIMOTU najważniejsza, ją porównują i na jej podstawie można wyznaczyć dywidendę.
Aż nie mogę uwierzyć jak ludzie nie interesujący się spółką w odpowiedni sposób tyle się wypowiadają.