dosyć łatwo policzyć. obecna skonsolidowana EBITDA (z tego wypłacają dywidendę jak twierdzą w raportach) wynosi w pierwszym półroczu 48,3 mln zł. Zakładając skromne 100 mln na koniec roku i przy minimalnej stopie dywidendy 30% (w tym roku taka była właśnie ze względu na pandemię) to 30 mln
30mln/8 197 818 = 3.65 dywidendy.
To jest moim zdaniem kompletne minimum.
Moim zdaniem może być nawet 2x większa.