Dywidendy płaci się z ZYSKU NETTO skonsolidowanego lub jednostkowego;tutaj zysk za 6 m-cy jest netto ~8mln pln.Licząc(prognozując) 3 i 4 kwartał w sumie 18-20 mln pln ;daje nam 26-28mln zysku netto
Liczba akcji 8,2 mln szt-to daje przy podzielonym zysku 100% ~3pln na akcję