Przy tym poziomie, nikt nie chce pozbywać się akcji, które kupił po dużo wyższej cenie. W okolicach 0,20 przemieliło się sporo akcji. Obstawiam, iż dopiero powyżej 0,20 zacznie się zabawa.
Popyt się nie ujawnia i jak tylko pojawią się ciekawe informacje, to zaraz wrócimy na poziomy 0,20+