Ty nie czekaj tylko bierz sprawy w swoje ręce. Wystaw pierwszy na kupno po 0,11, to może ktoś Ci coś wrzuci - choć raczej na to bym nie liczył. Tu nigdy nie było tak niskiego kursu. Nawet przy kiepskich wynikach nikt nie będzie sprzedawał, bo ostatnie zakupy robiono w okolicy 0,20.
Chcesz kilka akcji? Bierz po 0,13 póki jeszcze stoi, bo zaraz może zniknąć :) Za niewiele ponad miesiąc światło dzienne zobaczy raport za Q3. W ostatnim raporcie mieliśmy sporą stratę, więc chyba gorzej już być nie morze. Zresztą..., mamy nowego Prezesa, to spółka nabierze wiatru w żagle. Zobaczycie!!! :)