jak czesto z PG sie nie zgadzam to ostatnio mam podobne spojrzenie. panika i duzo emocji. niektore spolki mocno dostana po wynikach ale dla lvc wplyw bedzie raczej marginalny. tak wiec dla mnie osobiscie wieksze spadki to bedzie okazja do dodatkowych zakupow. bujnie pewnie jeszcze nieraz i nie licze ze wylapie dolki ale jak dla mnie bedzie okazja na pare lat. i nie nie naganiam, ja traktuje to jako inwestycje kilkuletnia wiec ew dalsze spadki sie wykorzysta ma dodatkowe zakupy. pozdr