nic nie obstawiam bo to totek
powiem tak , nie wiem i nikt z nas nie wie . Jak zamkną pierwsze miasto, a zamkną nie wiadomo tylko kiedy to mamy zjazd. Moja polityka jest taka jak mam papier to trzymam bo za późno na sprzedaż , a za wcześnie na kupno + worek z gotówką na zakupy więc jest za ekspertem i olaboga niech spada