:) tak btw zastanawiam się czy jest jakieś dna dla pge. Tak polityka idi ot uff, którzy albo nigdy w życiu nie pracowali, albo nachapali się jako ceo i mają z premedytacją w d... wszystko i wszystkich z pogardą jako wiodącą cechą ich jestestwa, go uwaliła, ale chyba jest jakieś utwardzone dno powyżej 0,01 plna?