Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: -88,32%

Re: Jak tam biedaki (żart )

Zgłoś do moderatora
Rozumiem że dla ciebie Twoja wiarygodność nie jest priorytetem.
A dlaczego zakładasz że jest priorytetem dla spółki wiarygodność w Twoich oczach?
Im to poprostu wisi. Tak jak wisi i powiewa im moje zdanie na ten temat. Wystarczy że są inni, tacy co im ufają i chcą te akcje mieć.
Muszę przyznać że już na tym forum wyjaśniałam to komuś. Być może Tobie, ale pod innym nikiem.
Powtarzam zrezygnuj z inwestowania w spółkę która cię przecież oszukuje. I już.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 2,46% 0,67 2022-01-19 12:11:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.