Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: -89,44%

Re: Jak tam biedaki (żart )

Zgłoś do moderatora
Jeśli chodzi o gry, to oczywiście się do końca nie zmam ale poprwaianie jest czasem dużo bardziej pracochłonne i kaso chłonne niż produkcja. Tak mi przynajmniej mówiono.
A Jak Sandro wracasz do wiarygodności : Ty też nie jesteś wiarygodna. Narzekasz więc czemu nie sprzedasz. BTCS Boisz się to idź kupic REDDEV- ma być po 25 złotych w lipcu.

Ja zostaję i raczej tamtej spółce nie ufam. Miałam już ich akcje i jak zobaczyłam gry to szybciutko wywaliłam.
Już wole biliardy akcji i wywalania przez dużych i marcowych gówniarzy na NoGravityGames

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO -1,31% 0,60 2022-01-26 11:34:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.