Dnia 2026-06-14 o godz. 19:50 ~Gość napisał(a):
> Hehehe mało wiem? Kolego jestem na giełdzie chyba więcej lat niż ty w ogóle masz. Nie pisz głupot bo się tylko ośmieszasz . W realu publiczne pewnie byś się wstydził tych głupotek a tak to można wszystko hehe.
jak lubawa dziś kolego znafco gieldy?