Koniec wojny ??? Jesteś marzycielem kolego, wspomnisz moje słowa, to się dopiero rozkręca kolego. Co ma Lubawa do tego to nie bardzo rozumiem. Tu gra dotyczy wojny i zbrojeń w naszym regionie. Jako kraj nie liczymy się i nie mamy bezpośredniego interesu w konflikcie na bliskim wschodzie. Dostaniemy odpryskami owszem ale w sensie gospodarczym nie militarnym.