Forum giełdowe spółki GRUPA VIRTUS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Widły górne po raz pierwszy ~Olo 6 2026-06-23 16:57
Wyglada na to że wychodzimy górą ~Ciekawy 9 2026-06-23 16:56
Ropczyce spólka INNOWACYJNO-inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,39 ~ROPCZYCE 1 2026-06-23 14:51
Hej,czy warto zainwestować tu moją miesięczną gaże- 228tys Zł??? ~SkromnyLekarz 5 2026-06-23 08:35
No to po dzisiejszej sesji na 100% będą techniczne sygnały K technik-at 8 2026-06-22 09:18
I znow sypanie i marazm ~Janek 1 2026-06-22 09:15
Znowu podbitka ~Janek 5 2026-06-21 17:41
ESPI - Virus fundacja rodzinna i CPAR kupili akcje Hemp ~Olo 7 2026-06-19 13:46
Foum zamarło, obroty zamarły ~Olo 15 2026-06-19 12:36
Jak nastroje ~Mem 14 2026-06-16 20:52
Armagedon ~Wyjaśniam 14 2026-06-15 13:53
Cpar zmienia działalność na LTgames . Info ~Tedi 1 2026-06-12 12:05
Najgrubsze INFO od początku tej spółki . ~Reto 6 2026-06-12 09:56
Czekamy... ~Ekonomista 7 2026-06-11 23:06
ESPI - nowy wieceprezes ~Olo 9 2026-06-10 09:10
Panie i Panowie ~Wyjaśniam 15 2026-06-09 14:43
Uchwała KDWP - zamiana akcji na okaziciela 9 czerwca ~Olo 3 2026-06-08 17:22
Ropczyce spólka INNOWACYJNO-inżynieryjna(SAFE?) C/WK 0,37 ~ROPCZYCE 1 2026-06-08 10:34
Nowy wiceprezes był prezesem PGZ i wice KGHM ~Olo 1 2026-06-08 10:30
Ładowanie pod wyższy pułap — zasięg do 5 zł ~BartekM 5 2026-06-08 09:34
Miałem Raen ~Obserwator 1 2026-06-03 16:15
Potrzebujemy mocnego info. ~pazik 11 2026-06-03 16:15
Ciąg dalszy czyszczenia z papieru... ~Ekonomista 3 2026-06-03 00:28
Jutro o tej porze dnia kurs po 1,22 ~Xxx 6 2026-06-03 00:13
Są wyniki i napawają optymizmem ~Ekonomista 6 2026-06-02 20:24
No dobra a co z tym SAFE ~Dario 12 2026-06-02 09:42
który tu dziś roszarpał na/d1,7? technik-at 5 2026-06-02 09:39
Ale jak to przecież słupy kupowały po 1,5zł ? ~Wyjaśniam 7 2026-06-01 21:34
Śvirtus ~Gość 1 2026-06-01 15:41
ZWZ 25.06.2026r. ~Wyjaśniam 2 2026-05-30 11:14
[x]
VIRTUS 3,96% 1,47 2026-06-23 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.