Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Jak myslicie co warto....????

Zgłoś do moderatora
Niedawno wyszedłem z tej spółki. Niby dobra ale według mnie sa lepsze. Mój wybór padł na zapomnianą ostanio GPPI- NC. , porównywałem główne wskazniki i ma naprawde imponujace jak na tak szybko rozwijająca się branże w kryzysi jaka jest pozykiwanie wierzytelności. Przy obecnym kursie 0,73gr GPPI ma c/wk = 0,62 c/z =5,6 a to dane na 2008. GPPI po wygraniu pakietu wierzytelności na 32,5 mln i emisji obligacji za 50 mln, (kapitalizacja spółki jedyne 4,2 mln) napewno przekroczy prognozy na 2009 czyli 1,5mln netto co daje c/z 3. Więc w każdej chwli może nieźle wsykoczyć do góry. Według mnie warto kupić próbny pakiet.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOLCZANKA 2,72% 68,00 2006-08-30 16:01:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.