Forum Giełda +Dodaj wątek

Jak myslicie co warto....????

Zgłoś do moderatora
Witam. Mam takie małe pytanie. Mam do przeznaczenia pare tysięcy złotych ( 3000-5000) i chciałebym w przeciągu 1- 1,5 roku podwoić bądź potroić (lub jak sie uda to nawet wiekszy zysk) te pieniązki.
Chciałbym poznac Wasze opinie jakie akcje warto kupić?!
Np. Vistula? Elzab? Wielton? Zremb? Lub jakies inne.

Bardzo prosze o powazne wypowiedzi i pomoc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
WOLCZANKA 2,72% 68,00 2006-08-30 16:01:07