To jest trochę tak, że czasem trzeba trollom coś odpisać, żeby inni inwestorzy mieli świadomość ich istnienia i nie wierzyli we wszystko, co tu czytają. Ale z drugiej strony obecność takiej śmiesznej nagonki dobrze wróży, to znaczy, że jest grupka palantów, którzy myślą, że w ten sposób doprowadzą do tego, że kupią trochę taniej. To jak ten inny wpis o tym, że to firma krzak :) Nie wiedziałem, że takie poważne instytucje z USA kupują coś od krzaków :) Albo baran chce zaistnieć albo myśli, że to zadziała i ktoś się wystraszy.