Forum Forex +Dodaj wątek
Niestety prawdą jest, że IronFX to złodziejskie nasienie z dużymi układami na Cyprze. Teraz chcą uciec do USA i w ogóle nie będzie można od nich kasy odzyskać. Moim kolegom udało się odzyskać pieniądze od nich poprzez grupę, którzy wynajęli prawników. Też się zdecydowałem i czekam na efekty. https://www.facebook.com/groups/1121506897864440/?fref=ts . Czym będzie więcej ludzi tym szybciej uda się otrzymać swoje pieniądze z powrotem.
  • IronFX Autor: ~bull
  • Re: IronFX Autor: ~BX
  • Re: IronFX Autor: ~bull
  • Re: IronFX Autor: ~bx
  • Re: IronFX Autor: ~jans