Forum Forex +Dodaj wątek
Dnia 2016-06-23 o godz. 22:50 ~BX napisał(a):
> ktos cos tu mruczal na tego broka czy jestes pewien ze z nimi jest ok ????

Nie jest! Dałem się wpuścić zaufawszy szeptanemu marketingowi :-(

  • IronFX Autor: ~bull
  • Re: IronFX Autor: ~BX
  • Re: IronFX Autor: ~bull
  • Re: IronFX Autor: ~bx
  • Re: IronFX Autor: ~jans