no co za szu ja dwa złote widzi po takich umowach gdzie brak przychodów lub czegokolwiek co może je generować nie mówiąc o zyskach. 1 zł to 30 mln kapitalizacji. za co? no za co? :) bo jest komunikat o jakiejś współpracy? już wpółpracują z amerykańską spółką i robią reaktory? z pgnig wpspółpracują? i co z tego wyszo? to co wyjdzie i z tej umowy. nic