"Emitent dzięki współpracy z DCES będzie mógł oferować technologie, które były dotychczas poza zakresem oferowanych przez Emitenta jednostek kogeneracyjnych tj. konwersę węgla na gaz ziemny oraz wysokosprawną kogenerację specjalnie dla średnich systemów ciepłowniczych."
To bardzo przypomina sławne umowy ramowe FLUIDA :)