masz na myśli gnv i Kosińskiego? bo sprzedaż akcji na rynku to głównie ich sprawka. preludium. tak tak naganiaj. ja tu 3 lata spóke obserwuje i nie wyje tylko ostrzegam.
zobacz jak spółka dlugo działa i wejdz na storne gdzie są ich projekty, to szopka
https://drimble.nl/bedrijf/dordrecht/42398444/dordtech-circular-energy-solutions-bv.html