Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,15 zł , zmiana od tamtej pory: 9,66%

Re: inwestor?

Zgłoś do moderatora
Brakuje rozbicia na sam 3kw...
Wyniki chyba faktycznie lepsze niż mogłoby się wydawać. Wynik psują według mnie wynagrodzenia oraz koszty leasingowe i kredytowe.
w tym roku przychody finansowe: 4,8mln a było 2,7mln
koszty finansowe: 8,7mln a było 2,3mln.
działalność finansowa -4,3mln zł (odsetki kredytowe 3mln i odsetki leasingowe 2,5mln)

wynagrodzenia 49mln a było 22mln w 2018

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDRL 0,00% 21,00 2020-01-27 09:55:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.