pełna zgoda, abc - jak napisałeś "w kolejnych latach"...
w tym problem...
IMO - wiele wyjaśnią wyniki za półrocze, nie wcześniej.
Ale to sypanie i zjazd pokazuje, ze obecnie rynek coraz nieufniej postrzega spółkę.
No i konkurencja nie spi...
ale największym grzechem wciąż tez jest nietransparentność spółki w relacjach inwestorskich,
tak gwałtownie spadkowa reakcja rynku na wywiad prezeski jest tego wymownym dowodem