Pierwszy raz słyszę żeby dywidenda była jakąś stratą :))))))
A co do podatku , chyba muszę się z tobą zgodzić :)))))
6 gr na podatek pójdzie :))))
Czyli 30gr zwrotu :)))))
Czyli już niedługo będę mógł powiedzieć że moja średnia zakupu ABCDaty to 3,35 za akcję :))))))